Пам'ятки Патра

Пам'ятки Патра

Велике портове місто, найважливіший в країні центр судноплавства. Життя тут не затихає ні на хвилину. Як і в будь-якому великому торговому порту, вулиці міста завжди наповнені шумом машин, люди постійно кудись поспішають і здається, що знайти тихий куточок просто неможливо. Насправді, Патра дуже мальовниче і привабливе місто, не дарма воно вже давно користується популярністю у туристів з усіх куточків світу.

Колись на місці міста було лише кілька невеликих поселень, період розквіту припав на середну століття, коли торгівля розвивалася найбільш інтенсивно. Як і в більшості старих грецьких міст, головними символами Патри вважаються порт і акрополь.

Історичною частиною міста є район Паліа Петра, який був заснований понад тисячу років тому. Ви можете прогулятися по площі Псіла Алонія, прикрашеної пальмами і чудовими скульптурами, відпочити в одному з місцевих кафе або ресторанчиків. Неодмінно варто прогулятися по вуличках старого міста, атмосфера тут справді чарівна і принадна. Крім старовинних будівель ви можете відвідати кілька магазинів і сувенірних крамниць, в яких продають в основному предмети антикваріату. У так званому Новому місті теж є багато цікавих місць: чудові ресторани, торгові центри та кінотеатри, тут же знаходяться найпопулярніші готелі та мотелі.

Відпочиваючим неодмінно варто відвідати Головний Музей Парти, в якому зберігаються колекції предметів мистецтва: мозаїка, прекрасні вази і скульптури. Любителям живопису сподобається експозиція Художньої галереї, а для самих допитливих завжди відкритий Археологічний музей. Є в новому місті і кілька релігійних пам'яток, найвідоміша з яких - Кафедральний собор Святого Андрія.

Підписка на розсилку