Салоніки - музей під відкритим небом

Салоніки - друге за значимістю місто Греції. Це дивовижний курорт і колиска національної культури одночасно. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат - все це забезпечило Салонікам репутацію ідеального місця для відпочинку. Це місто любо мандрівниками, і греки ставляться до нього з особливим благоговінням.

Салоніки - це музей під відкритим небом. Кожна прогулянка вулицями цього прекрасного міста принесе мандрівникові нові знання про його багатовікові історії.

Сліди античних часів, римського впливу і величі Візантії разом створюють неповторну мозаїку міста. ЮНЕСКО оголосила 15 древнехристиянських і візантійських перлин об'єктами всесвітньої культурної спадщини, визнаючи таким чином, що Салоніки є одним з найважливіших міст в історичній пам'яті людства.

У Салоніках можна чудово поєднувати культурний і пляжний відпочинок. В околицях Салоніки можна знайти безліч чудових пляжів. У 22 км від центру міста розкинувся пляж Agia Triada, один із найколоритніших на всьому узбережжі. Нехай в самих Салоніках море здається не дуже привабливим для купання, в цьому передмісті вода кришталево чиста. Золотистий пісок, розвинена інфраструктура і зручне розташування по відношенню до готелів зробили пляж Agia Triada ідеальним містечком для сімейного відпочинку.

Купівля нерухомості в Салоніках - заміського будинку, міського будинку або квартири і апартаментів, є вигідним капіталовкладенням. Крім безпосереднього відпочинку та / або проживання, ви зможете його вигідно здавати в оренду. Благо, Греція, - країна морів і м'якого клімату, - улюблене місце відпочинку туристів з різних країн.

Підписка на розсилку