Афон

Афон, третій «палець» Халкідіки - найкрасивіший і одухотворений з усіх трьох "пальців". На ньому знаходяться свята гора Афон, яку ще називають "святою горою" і 20 православних монастирів, в тому числі російський монастир Св. Пантелеймона. Для православних це головна святиня, об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО. Найвідоміший звичай чернечої гори Афон - на території чернечої держави існує заборона відвідуваннь жінкам і тваринами жіночої статі. Паломництво можуть здійснювати тільки чоловіки, для чого потрібно отримати спеціальний дозвіл - діамонітіріон.

Клімат на Афоні субтропічний, середземноморський, з м'якою і дощовою зимою і спекотним літом. Сніг випадає рідко, має багату рослинність.

Компанія "Grekodom Development" пропонує придбати Вам нерухомість на початку півострова в Уранополі, Неа Роді. Купуючи нерухомість на Афоні власник стане щасливим володарем не тільки нерухомості, але і приголомшливих піщаних пляжів з бірюзовим Егейським морем, прекрасними видами на гору Афон і унікальною рослинністю.

Підписка на розсилку