Іноземні покупці обирають грецьку нерухомість

На сьогоднішній день близько 100 000 іноземних інвесторів є власниками нерухомості в Греції. Серед них близько 60% власників є громадянами Західної Європи, США, Австралії, 10% припадає на частку України і балканських країн. Між тим частка українців, які купили нерухомість за цей рік майже подвоїлася. За період з 2013-2015 рік іноземцями було вкладено близько 600 млн.євро в грецьку нерухомість. Серед покупців активну купівельну спроможність проявили німці. А тим часом всім відома німецька точність і розважливість!

Виходить, за роки кризи, грецька нерухомість, яка впала в ціні близько 45%, стала конкурентоспроможною серед європейської нерухомості. А також унікальним інвестиційним полем для великих гравців. Не даремно китайці першими звернули свої погляди в бік Греції та приблизно пів року тому підписали контракт про покупку порту Пірей в Афінах!

Коли мова йде про інвестиції, ми все розуміємо, наскільки це серйозне питання, до якого не можна підходити поверхово і безвідповідально.

Чому ж компанія «Grekodom Development» є ідеальним партнером у сфері інвестицій?

  1. Ми спеціалізуємося на інвестиційній нерухомості. У нашій компанії є спеціальний відділ, який займається виключно питаннями інвестування в Греції та основним завданням якого є збільшення вашого доходу.
  2. Ми керуємо більш ніж 200 інвестиційними об'єктами нерухомості.
  3. Сайт нашої компанії, максимально зручний і практичний, дозволяє ознайомлюватися з інвестиційними об'єктами і з усією відповідною необхідною інформацією. Об'єкти класифікуються на житлові та комерційні.
  4. Ми надаємо точні дані. В описах об'єктів нерухомості ми вказуємо точну інформацію та цифри.
  5. Ми повністю беремо на себе управління вашим інвестиційним об'єктом, піклуємося про його нагляд і управлінні, а також постійно тримаємо вас в курсі подій.
  6. Головна компанія холдингу, до якої належить наша компанія, має консультаційний відділ. У фірмі MBGCS працюють фахівці, які готові проконсультувати і надати відповіді на всі Ваші запитання.
  7. Ми пропонуємо об'єкти нерухомості з річним прибутком в 5-10%, що для грецьких реалій є дуже вигідною пропозицією.
  8. Ми надаємо послуги з розвитку бізнесу і торгівлі, інвестиційних об'єктів (бізнес-плани).

Підписка на розсилку