VIP департамент "Mouzenidis Group"

Найбільший грецький холдинг MOUZENIDIS GROUP, створений в 1995 році, з року в рік охоплює все більше сфер, відкриваючи нові можливості в енергійному діловому світі. На старті нового сезону один з успішних і знакових підрозділів MOUZENIDIS GROUP виділений в окрему структуру. Під новим ім'ям Elion Club постав перед постійними і новими клієнтами колишній VIP-департамент провідного туроператора по Греції «Музенідіс Тревел», що пропонує послуги в області вишуканого відпочинку в Греції.

У ELION CLUB MOUZENIDIS GROUP - енергійна і повна яскравих складових душа: її активні кваліфіковані співробітники, солідний досвід, накопичений за роки успішної роботи, впізнавана символіка, натхненна благородством оливкового дерева.

Elia - оливкова гілка, яка з глибокої давнини вважається символом багатства, розкоші, удачі, здоров'я, краси і світу. Вона володіє надзвичайною силою з'єднувати все оптимальне і оптимістичне, приносить багатство і мудрі думки.

Як оливкові гілки тісно об'єднують безліч плодів, так і безліч наших ексклюзивних послуг об'єднані спільною ідеєю: знаходити ідеальні рішення і дарувати вишуканий відпочинок для справжніх цінителів розкоші.

Elion Club створений для тих, хто розбирається в цьому мистецтві красивого життя і прагне перетворити свій відпочинок в незвичайне свято душі.
Насолоджуйтеся вибором всього найкращого і вишуканого в благословенній Греції!

ELION CLUB, буде вашим провідником і вірним помічником.

Підписка на розсилку