Як буде виглядати аеропорт «Македонія» після реконструкції

Відповідно до проектів, представлених компанією Fraport, термінал буде відремонтовано та модернізовано, а також буде здійснено реконструкцію торгових приміщень (прогнозоване збільшення числа пасажирів до 2026 року становить 48%).

Свій проект з реконструкції аеропорту «Македонія» міста Салоніки, найбільшого з 14 регіональних аеропортів, що знаходяться в її управлінні, представила компанія FraportGreece, на заході, проведеному в Торгово-промисловій палаті міста Салоніки.

Згідно з цим проектом термінал аеропорту буде відремонтовано та модернізовано, а також буде проведена реконструкція торгових площ.

Компанія Fraport здійснить також підписання нових угод з авіакомпаніями і компаніями-партнерами, з метою продовження туристичного сезону і збільшення обсягів туристичного ринку.

З акцентом на комфорт, безпеку і функціональність, компанія очікує, збільшення числа пасажирів аеропорту «Македонія» до 2026 року на 48%.

Компанія Fraport Greece виконає модернізацію вже існуючої інфраструктури аеропорту, а також проекти, спрямовані на створення сучасного середовища, засновані на потребах пасажирів.

Заплановані поліпшення по збільшенню як пропускної спроможності аеропорту, так і якості послуг, включають в себе, згідно Fraport:

  •  47% -ве збільшення стійок реєстрації
  •  75% -ве збільшення зон видачі багажу
  •  50% -ве збільшення загального числа секцій і зон безпеки аеропорту.

Одночасно, всі операції в аеропорту будуть здійснюватися відповідно до міжнародно визнаних стандартів безпеки.

Заплановані роботи включають в себе реорганізацію стоянки повітряних суден зі створенням місць power-in (зарулювання на тязі власних двигунів) / push-back (буксирування ПС хвостом вперед від аеровокзалу), ремонт дороги і будівництво нової пожежної станції з функціональним дизайном відповідно до міжнародних вимог.

Підписка на розсилку