Перетинаючи Коринфський канал...

В кінці жовтня вузький перешийок, що розділяє півострів Пелопоннес із материковою Грецією, вперше стане місцем проведення відкритої морської гонки на маломірних суднах типу каяк і каное.

Грецька федерація каное - каяк за участю всіх спортсменів, а також любителів даного спорту вперше робить спробу перетину Коринфского перешийку.

Понад 200 учасників з SUP, каное і каяк, схвилюють спокійні води каналу своїми веслами, здійснюючи спробу перетину великого каналу довжиною в 6.343 м., пропонуючи глядачам вражаючу картину.

Ця подія має важливе значення для Федерації та спорту в цілому. Воно поєднує в собі бойовий спортивний дух з природою, історією та любов'ю до водної стихії.

Коринфський канал є унікальним у світі, і мало веслярів мали можливість перетнути його. Цього року серед щасливчиків буде і достатня кількість приїжджих з багатьох європейських країн виключно для цієї унікальної можливості.

Одночасно, на тому ж маршруті, буде здійснений перший національний чемпіонат SUPсерфінга з веслом середньої дистанції в 6000 метрів.

Погодні умови, судячи з усього, будуть відмінні.

Підписка на розсилку