Фестиваль рому в Афінах

6-7 листопада в Афінах проходить фестиваль рому. Відвідувачів запрошують відкрити для себе продукцію кількох компаній, а виробників - продемонструвати ром і знайти потенційних покупців. Ром, з'явився на Карибах в XVII столітті і незабаром поширився по багатьох країнах світу. Сьогодні це дуже популярний напій в Греції, його не тільки п'ють в чистому вигляді, але і використовують для приготування їжі та коктейлів. Фестиваль в Афінах порадує всіх шанувальників.

Дводенна програма фестивалю не дозволить занудьгувати. На відвідувачів чекають концерти живої музики, латиноамериканські танці та дегустації від барменів.

У відвідувачів є вибір: квиток на 1 день за 18 євро або квиток на 2 дні за 30 євро. На стійці реєстрації видадуть 6 жетонів на 6 різних дегустацій. Кожна додаткова дегустація обійдеться в 2 євро. Організатори впевнені: афіняни і туристи оцінять ідею першого Фестивалю рома в історії Греції. Адже він подарує можливість не тільки відкрити для себе сорти популярного напою та преміальні марки, але і дізнатися більше про його походження.

Підписка на розсилку