Міжнародна туристична виставка в Салоніках

З 18 по 20 листопада 2016 року в Салоніках в міжнародному виставковому центрі Helexpo відбудеться 32-а туристична виставка Philoxenia. Одночасно з нею буде проводитися виставка готельного устаткування Hotelia.

Традиційно Philoxenia сприяє спілкуванню та обміну досвідом між представниками туріндустрії, а також задає найсучасніші тенденції світового туризму і нові напрямки розвитку цієї галузі. Програма виставки і в цьому році обіцяє стати дуже насиченою.

«Північна Греція є важливим перехрестям культури, історії, релігії та мистецтва», - сказав заступник міністра внутрішніх справ Марія Колліа-Царуха. За її словами, виставка допоможе Греції завоювати і зміцнити лідируючі позиції в галузі міжнародного туризму.

У відкритті виставки візьме участь міністр туризму Олена Кундура.

Вперше виставка була організована в 1985 році.

На виставці представлені всі сучасні тенденції світового туризму, обговорюються нові напрямки розвитку. На цьому форумі підприємці спілкуються між собою і приймають рішення міжнародного масштабу. На виставковій площі в 20 000 кв. м. будуть представлені делегації іноземних держав, готелі, туристичні компанії, авіа- і судноплавні компанії, підприємства, що спеціалізуються на готельному обладнанні, спеціалізовані ЗМІ.

Philoxenia 2016 є одним з орієнтирів світового туризму, а також найбільший виставковий туристичний захід. У перші два дні своєї роботи Philoxenia буде відкрита для фахівців, а у вихідні відкриє свої двері широкому колу відвідувачів. В рамках виставки пройде безліч паралельних заходів, які складуть цілісну подію.

Підписка на розсилку