Метро в Афінах є найбільш ефективним і швидким засобом пересування

Метро є найбільш ефективним і швидким засобом пересування. Станції афінського метро красиві і оригінальні. Деякі станції, наприклад Синтагма, Акрополь і Монастиракі схожі на музей.

Лінії афінського метрополітену та міської електрички мають кілька точок пересадки.

В Афінах є три основні розв'язки метрополітену та міської електрички ISAP - це Площа Омонія, Аттики і Монастиракі (Омонія, Аттики, Монастиракі).

Як дістатися до аеропорту

Навігація в метро:

Щоб дістатися до аеропорту, слід скористатися синьою гілкою метро в напрямку «Дукісіс Плакендіас - Аеропорт» (Σταθμός Δουκίσσης Πλακεντίας - Πρόσβαση στο Αεροδρόμιο). Можна їхати на прямому потязі метро, або пересісти на станції Δουκίσσης Πλακεντίας, де можна пересісти на приміський потяг, який дуже швидко доставить вас у аеропорт. Середній час поїздки 30-35 хвилин.

Квитки. 

Де я можу придбати квиток?

Квитки на громадський транспорт в Афінах можна придбати в будь-який час, незалежно від того, коли ви збираєтеся подорожувати, в:

1) автоматах з продажу квитків, що знаходяться на всіх станціях метро, трамваю та приміських залізничних станціях;
2) касах, що знаходяться на всіх станціях метро, на більшості залізничних платформах, зупинках трамваю (робочий час кас Athens Metro);
3) синій/жовтий квиткові кіоски поруч з багатьма центральними зупинками транспорту;
4) газетні кіоски.

 

Квитки для туристів

 •   Квитки туристичні можна придбати в аеропорту, на автобусних станціях, станціях метро і міської електрички в Афінах.
 •   Квитки на Аеропорт експрес-автобус можна придбати на станції метро, синіх/жовтих квиткових касах, або у водіїв автобусів на аеропорт. 
 •   Квитки метро до Аеропорту можна придбати на станціях метро.
 •   По стану на січень 2017 року,  кредитні карти приймаются в усіх касах метро і міської електрички.
 1. Каси квиткові лінії метро 2, за винятком станцій Panepistimio, Омонія, Metaxourgio, Лариса, станція Сеполія. Розклад роботи тут.
 2. Всі квиткові каси лінії метро 3 квиткових кас, за винятком тих, які на станціях аеропорту (ви можете придбати квиток за допомогою кредитної карти), Коропи, Kantza, Палліні. Розклад роботи тут.
 3. Кіоски квиткові синій/жовтий у центральних районах (у тому числі один з аеропортів Афін). Розклад роботи тут.

Вартість проїзду:

 •   квиток на потяг або на метро коштує €1,40 і €0,70 для студентів (школярів) Греції. Термін дії квитка 90 хвилин;
 •   проїзний квиток на 1 день коштує €4,5 і дійсний протягом 24 годин з моменту першого контролю і є дійсним для всіх видів громадського транспорту (метро, ​​автобуси, тролейбуси і трамваї);
 •   проїзний квиток на 5 днів коштує €9 і дійсний протягом 5 діб з моменту першого контролю і є дійсним для всіх видів громадського транспорту (метро, ​​автобуси, тролейбуси і трамваї);
 •   3-денний туристичний проїзний квиток €22. Особливість цього квитка в тому, що в його вартості передбачена поїздка з аеропорту і повернення в аеропорт. Дійсний протягом 3 діб із моменту першого контролю і є дійсним для всіх видів громадського транспорту (метро, ​​автобуси, тролейбуси і трамваї);
 •   1 поїздка в аеропорт (також дійсні для приміської залізниці і всіх інших режимів) €10;
 •   квиток на 2 персони €18;
 •   квиток на 3-х людей €24, €5 пільговий;
 •   квиток в аеропорт з поверненням з аеропорту (для 2-х поїздок у рамках 7 днів) €18;
 •   щомісячна проїзна карта коштує €30,00.

Купуючи квиток і перебуваючи в громадському транспорті ви обов'язково повинні прокомпостувати його при вході (в іншому випадку доведеться заплатити штраф). Так само необхідно зберігати квиток до моменту виходу з транспортного засобу.

З 2017 року на вході в метро встановлюються автоматичні турнікети.

Як я можу отримати місячний або 3-місячний проїзний квиток?

Місячні проїзні квитки протягом одного календарного місяця (наприклад, з 1 червня по 30 червня). 3-місячні в дійсні протягом послідовних календарних місяців (наприклад, з 1 липня по 30 вересня). Вони можуть бути придбані протягом останніх або перших 7-10 днів щомісяця на станціях метро, ​​приміських залізничних станціях, і квиткових автобусних квиткових касах. Для того, щоб оформити карту в перший раз, вам необхідно взяти з собою посвідчення/паспорт, а також одну фотографію розміру як на паспорт. У разі, якщо ви хочете придбати карту за зниженою ціною, ви повинні надати документ, згідно з яким ви маєте право на знижку (наприклад, учнівський або студентський квиток).

Існують різні типи місячних і 3-місячних карток:

тип карти Ціна карта Пільгова
Щомісячна карта для всіх видів транспорту, за винятком аеропорту €30  €15
3-місячна карта для всіх видів транспорту, за винятком аеропорту €85 43
Щомісячна карта для всіх видів транспорту, за винятком аеропорту €49  €25 
3-місячна карта для всіх видів транспорту, за винятком аеропорту €142 €71

 

Карти для всіх режимів, за винятком аеропорту, дійсні для поїздок на міських автобусах (виняток - лінії аеропорту і X80-лінія), тролейбусів, трамваїв, метро (exlcuding їде з/в аеропорт) і приміської залізниці (тільки секцій Коропи - Magoula і Пірей - СКА).

Карти для всіх режимів, включаючи аеропорт, дійсні для поїздок на міських автобусах (зокрема лінії аеропорта, але не лінії X80), тролейбусів, трамваїв, метро (зокрема поїздок від/до аеропорту) і приміської залізниці (тільки розділи аеропорту - Magoula і Пірей - СКА).

6-місячні карти і річні карти також доступні для покупки від головного офісу Oasa і на станції метро Омонія.

 

Афінські залізничні потяги: 
Тел. (+30) 210 3248311-17
Факс. (+30) 210 3223935
Адреса: вул. Афінас 67, 105 52 Афіни

Афінський метрополітен:

Тел. (+30) 210 6792399
Факс. (+30) 210 6726126.

Підписка на розсилку