КІПР ЛІМАСОЛ

Лімасол вважається найактивнішим і космополітичним містом Кіпру, повним веселощів, свят і розваг, і його часто називають Кіпрської Рів'єрою. Тут безліч висококласних готелів, ресторанів, барів, нічних клубів. Незважаючи на свою явну привабливість для молоді, цей курорт є універсальним, більш того - його навіть вважають більше сімейним. У Лімасолі створена відмінна інфраструктура розваг для дітей: зоосад, три аквапарки, лунапарк. Також тут чимало і ділових людей, які не розлучаються зі своїми ноутбуками навіть на пляжах.

Популярності відпочинку в Лімасолі також сприяє і те, що він знаходиться приблизно в центрі основних визначних пам'яток Кіпру - навіть його назва в перекладі означає «Середнє місто». З нього йдуть дороги в Пафос і Айя-Напу, античні Куріон, Аматус і інші міста. Ви зможете подорожувати самостійно, але також на курорті вам запропонують масу вже розроблених екскурсійних програм у різних напрямках, як автобусних, так і морських.

Погода в Лімасолі

Клімат на цьому курорті класичний середземноморський, який характеризується жаркою і сухою, але не виснажливою спекою влітку і м'якою дощовою зимою. Погода в Лімасолі дозволяє купатися в морі з травня по жовтень, однак тут туризм не завмирає навіть у зимовий період. Взимку хоч і йдуть дощі, але вони короткочасні, і температура повітря не нижче 15 градусів тепла. А тому в цей час дуже комфортно подорожувати, вивчати місцеві визначні пам'ятки. Також багато готелів на цей період відкривають криті басейни, і у туристів є можливість поєднати культурний відпочинок із «пляжним». Ще однією альтернативою є відвідування гірськолижного курорту в горах Троодос, який розташовується недалеко від Лімасола.

Пляжі

Пляжі в Лімасолі дуже хороші: захід у море пологий, глибина збільшується поступово. Пляжі, як правило, пісочні, але зустрічаються і гальково-пісочні. Їх особливістю є те, що вони наповнені не звичайним піском, а вулканічним, із високим вмістом кремнію, що вкрай корисно для шкіри людини. І тому він має сіруватий відтінок.

Інфраструктура розваг на пляжах також дуже розвинена. До ваших послуг будуть представлені водні, підводні і пляжні види спорту, аквааеробіка, аквапарки. Пляжі безкоштовні, проте за лежак і парасольку вам доведеться все ж заплатити.

Кращими і найбільш мальовничими пляжами вважаються трохи віддалені від міста Kourion Beach, Lady's Mile Beach, Pissouri Bay. До них можна дістатися на таксі або автобусі.

Також в Лімасолі дуже люблять свята і фестивалі, і вони проходять тут із завидною регулярністю. Особливо улюбленим для кіпріотів є яскравий фестиваль вина. Він проходить на початку вересня, і майстри виноробства дають спробувати учасникам унікальні вина, приготовлені за стародавніми і секретними рецептурами. Влітку з усього світу з'їжджаються театрали на Фестиваль драматичного мистецтва. Тут люблять влаштовувати костюмовані карнавали, ходи, паради та бали. Крім того, туристи мають можливість відвідати завод вина КЕО.

Для розваги туристам будь-якого віку буде цікаво відвідати аквапарк Fasouri Watermania, який знаходиться недалеко від міста, і зоосад, єдиний на острові.

Підписка на розсилку