Презентація досліджень археологічних знахідок у метро Салоніки

Презентація досліджень археологічних знахідок у метро Салоніки.

У середу буде представлено дослідження археологічних знахідок, виявлених під час будівельних робіт у метро м. Салоніки.

Презентація під назвою "Венізелос - станція зі збереженням старожитностей" відбудеться в середу, 22 лютого, о 16.00, в конференц-залі міської муніципальної ради.

Захід проходитиме за участю мера - Янніса Бутаріса, генерального секретаря Міністерства культури і спорту - Марії Андреадакі-Влазакі і президента концерну Attiko Metro SA Янніса Мілопулоса.

Дослідження проводилося фахівцями ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ Α.Ε. На основі висновків Робочої групи, буде представлений Меморандум «Про взаєморозуміння між міністерствами культури та інфраструктури, Athens Metro SA і муніципалітетом міста Салоніки», який затверджений міністром культури і спорту Лідією Коніорду, за одностайній думці Центральної археологічної ради.

Нагадаємо, міністр транспорту Христос Спірітзіс свого часу пообіцяв завершити роботи з будівництва метро в м.Салоніки до 2020 року, а також те, що пам'ятки старовини, знайдені при розкопках будуть захищені і виставлені на огляд. Як відомо, роботи в тунелі метро було припинено через виникнення непорозумінь між державою і будівельним консорціумом.

Підписка на розсилку