Зміни в програмі "Золота віза" - нова форма Посвідки на проживання в Греції

22.02.2017 Представники компанії Grekodom Development і юристи компанії MBGCS були запрошені на офіційну зустріч Міністерством Розвитку Греції в місті Афіни з питань нововведень у програмі "Золотої візи" (Golden Visa).

Головні зміни торкнулися форми Посвідки на проживання в Греції.

  

З понеділка 20 лютого 2017 року, була змінена форма посвідки на проживання для громадян третіх країн, що видається «єдиними центрами обслуговування» відповідних відділів у справах іноземців та міграції децентралізованих управлінь за місцем проживання. Зокрема, дозвіл на проживання більше не буде видаватися у вигляді наклейки в паспорт, а в формі окремого документа, тобто електронної карти, яка буде містити ідентифікаційні дані іноземця, необхідні біометричні дані (цифрова фотографія особи і два цифрових відбитки пальців), а також інтегральну радіочастотну схему (RF-чіп) в якості носія вищезазначених даних.

Громадян третіх країн, які придбали або придбають до 20.02.2017 року посвідку на проживання старого зразка, не потребується здійснювати його заміну електронною посвідкою на проживання, цю дію необхідно здійснити тільки при продовженні або повторній видачі у випадку  закінчення терміну дії паспорта.

Окремий документ буде друкуватися в паспортних відділах штабу грецької поліції. Вартість роздруківки, встановлена в розмірі 16 євро за один документ, буде стягуватися у формі електронного мита, яке буде повернуте тільки у випадках негативного рішення по заявці на отримання посвідки на проживання.

Електронна посвідка на проживання тепер буде відтворювати в обов'язковому порядку такі данні:

  •    фотографія власника;
  •    у залежності від конкретного випадку, вказівка про наявність права доступу власника до ринку праці, а також вказівка коду служби, яка видала посвідку на проживання і номери справи;
  •    цифровий підпис власника (якщо він старший 12 років);
  •    дата і місце народження власника;
  •    код країни народження;
  •    стать;
  •    при необхідності, вказівка на положення закону, згідно з яким була видана конкретна посвідка на проживання.

Детальніше про отримання Посвідки на проживання в Греції можна отримати у представників компанії Grekodom Development і MBGCS.

Підписка на розсилку