Греція від Шанель

Світовий бренд компанія Chanel обоготворяє Грецію у відеоролику, який оспівує гімн її красот.

"Сонце тут у всьому. У землі, в рослинах. І в цьому дереві теж. Це дерево мастіхі, з якого збирають унікальну регенеруючу силу. Це щось особливе. Хтось назве це містикою... Але це просто життя... Можливо, саме тому люди живуть тут довше. Греція, мова йде про неї. Сьогодні частка її багатства належить Вам », - йдеться у відео світового гіганта моди і косметики. Насправді, науково доведений факт, що населення "блакитної зони" середземномор'я живе довше. Це регіони: Коста-Ріка, Сардинія і Греція.

Фахівці і технологи Chanel створили унікальний косметичний продукт із смоли мастичного дерева по догляду за шкірою «Синій Serum».

Це ще один позитивний факт на користь вибору Греції в якості країни проживання і купівлі будинку на березі моря.

У Греції ще залишилися первозданні, незаймані цивілізацією місця, і навіть поблизу популярних туристичних анклавів можна знайти тихий, спокійний куточок для сімейного життя або відпочинку. Особливо багато таких місць на «пальчиках» півострова Халкідіки: Кассандрі, Ситонії і Афоні, а також на островах Іонічного і Егейського морів: Тасосі, Закинфі, Ітаці, Корфу, Кефалонії, Евії.

Здійсніть свою мрію з компанією Grekodom Development.

Підписка на розсилку