Відміна податку на нерухомість на Кіпрі

Нові зміни в Законі про оподаткування нерухомого майна на Кіпрі, які мають на увазі низку пільг для власників у 2016 році. Крім цього держава прийняла нове законодавство з податку на нерухомість Кіпру. Цей податок буде повністю відмінено з 1-го січня 2017 року. У 2016 році пільги будуть надаватися на наступних умовах:

У разі сплати податку на нерухомість до 31 жовтня 2016 року власники отримують 75% -у знижку від суми податку, який буде заснований на оціночній вартості 1980 роки;

У разі сплати податку на нерухомість в період з 1 листопада до 31 грудня 2016 року, на суму податку діє знижка в розмірі 72,5%.

Для інвесторів держава представляє такі «податкові стимули»: Відсутність щорічного податку на нерухомість;

Відсутність податку на приріст капіталу для договорів купівлі-продажу, укладених до кінця 2016 року;

Відсутність комісії за переклад для договорів купівлі-продажу, укладених до кінця 2016 року (за умови, що об'єкт обкладається ПДВ);

Пільги щодо сум ПДВ для перших придбаних об'єктів;

Режим оподаткування для статусу не-доміцилій.

Так само Кіпр тепер визнає громадянські шлюби. Навіть якщо партнери не перебувають в офіційному шлюбі, цивільний чоловік/дружина інвестора, який отримує інвестиційне громадянство Кіпру, а також їхні діти можуть претендувати на статус громадян Кіпру. Це ж стосується партнерів одностатевих шлюбів.

Підписка на розсилку