Афінський аеропорт знову нагороджений за інновації

Міжнародний аеропорт «Елефтеріос Венізелос» отримав золоту медаль за Facebook додаток-помічник під назвою ATH Messenger.

 Перше місце центральної повітряної гавані Греції було присвоєне в рамках премії Corporate Excellence Awards в категорії «Краще використання соціальних мереж».

Вбудований у Facebook Messenger - сервіс миттєвого обміну повідомленнями - ATH Messenger від афінського аеропорту є зручним інструментом для отримання персоналізованої інформації щодо цілого ряду сервісів, пропонованих «Елефтеріос Венізелос».

Наприклад, для того щоб дізнатися подробиці про той чи інший авіарейс, більше немає необхідності довго і нудно шукати інформацію на сайті аеропорту або авіаперевізника. Потрібно лише відвідати цю сторінку і відправити особисте повідомлення, вказавши в ньому номер рейсу. Буквально через секунду на екрані з'явиться відповідне повідомлення з повним переліком основної інформації: назва авіакомпанії, дати і час вильоту/прильоту, номера стійки реєстрації та виходу на посадку.
 
Більш того, отримавши одного разу запит про рейс із вашого облікового запису Facebook, додаток автоматично повідомить вас у разі змін щодо часу вильоту/прильоту.
 
Також за допомогою ATH Messenger можна забронювати місце на стоянці аеропорту, дізнатися про знижки в магазинах тощо. Детальніше про можливості програми дивіться в спеціально відеоролику-гіді від «Елефтеріос Венізелос».

Підписка на розсилку