У Греції заснований міжнародний Форум Античних Цивілізацій

Міністри закордонних справ Греції, Китаю, Єгипту, Іраку, Ірану, Італії, Перу і Болівії підписали в Афінах декларацію про заснування Форуму Античних Цивілізацій.

У Декларації підкреслюється, що важлива спадщина великих древніх культур країн, представлених на Форумі, залишається актуальним і сьогодні, впливаючи на хід людської історії. Мета форуму - стати платформою для діалогу і культурного співробітництва між країнами-учасницями, спрямованих на розробку узгоджених позицій в питаннях, що стосуються охорони культурної спадщини в рамках відповідних міжнародних організацій, таких як ЮНЕСКО, а також збереження історичної та культурної спадщини країн-учасниць Форуму древніх цивілізацій і використання культури в якості ефективного інструменту сучасної діпоматії. Форум буде відкритий для приєднання нових країн на основі консенсусу.

Держави-учасниці домовилися про проведення міністерської конференції «Форуму древніх цивілізацій» щороку. Наступна конференція пройде в 2018 році в Болівії. Перу має намір прийняти ACForum у 2020 році, а Ірак - у 2021 році.

Підписка на розсилку