Спеціальний рейс а/к Ellinair доставив на грецьку землю мощі Св. Єлени

У неділю, 14 травня, в столицю Греції - м. Афіни спеціальним рейсом а/к Ellinair були доставлені особливо шановані в Християнському світі реліквії: мощі Святої рівноапостольної цариці Єлени і фрагмента Животворящого Чесного Древа.

В аеропорту спеціальний рейс зі священними реліквіями на борту зустрічали митрополит Месогії і Лавреотікі Ніколаос і міністр оборони Греції Панос Камменос. Після урочистої зустрічі ковчега з реліквіями, мощі Святої Єлени і фрагмент Животворящого Чесного Древа були доставлені в афінську церкву Святої Варвари, де на них чекали тисячі віруючих. У храмі делегацію з реліквіями зустріли архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім і президент Грецької Республіки Прокопіс Павлопулос.

Унікальна подія в житті всього православного світу і Греції - реліквії ніколи не покидали меж Італії - стало можливим завдяки співпраці Апостольської діаконії Елладської Православної Церкви, яка виступила з ініціативою перенесення реліквій в Грецію, і холдингу Mouzenidis Group, що надала для цієї історичної місії лайнер а/к Ellinair - Airbus 319.

Мощі Святої рівноапостольної цариці Єлени і фрагмента Животворящого Чесного Древа будуть перебувати в період із 14 травня до 15 червня в церкві Святої Варвари (Агія Варвара), за адресою: пр. Ел. Венізелоса, 40.

Доступ до святої реліквії буде відкритий щодня з 7:00 до 22:00.

Підписка на розсилку