Інвестиції в Ларнаку

Юсеф Канаан, який представляє інвесторів з Лівану, розповів ЗМІ, що протягом тижня він розраховує представити архітектурний проект, щоб отримати дозвіл на будівництво, почати яке інвестори планують вже в червні. За його словами, до участі в проекті будуть залучати місцевих підрядників.

В інтерв'ю державній телекомпанії CYBC він також зазначив, що з точки зору ліванських інвесторів, Кіпр, і особливо Ларнака, є дуже хорошим місцем для фінансових вкладень. А близьке сусідство Ларнаки і Лівану - переліт на літаку займає всього двадцять хвилин - робить місто привабливим місцем для жителів Лівану.

Заступник мера Ларнаки Петрос Христодулу привітав цей крок, зазначивши, інвестиції в сектор туризму є пріоритетними для міста.

У минулому році муніципалітет Ларнака продав ділянку в районі набережної Фінікудіс, на якому раніше розміщувалася будівля ратуші, за € 5 млн компанії Lanomex Development Ltd. Компанія планує побудувати на цьому місці розкішний п'ятизірковий готель, торговельний комплекс, житлові будинки й офіси, а також парк для відпочинку та розваг.

 Компанія Grekodom Development пропонує широкий вибір об'єктів у Ларнаці і передмісті. Від бюджетних апартаментів до розкішних вілл.

Підписка на розсилку