Бронювання турів у Грецію зростає високими темпами

Поточний 2017 рік почався для грецької туристичної галузі дуже активно: зафіксовано 70% зростання бронювань у цілому по країні. Про це заявив міністр туризму Греції Олена Кундура в ході відкритого засідання уряду держави.

За її словами, грецький туризм набирає обертів, незважаючи на досить складні загальні фінансові умови, фактори невизначеності та нестабільності.

«Вже третій рік поспіль ми фіксуємо вражаюче зростання, і воно підтверджує, що національна політика в галузі туризму йде по правильному курсу. Нинішній 2017 рік почався для галузі з різкого збільшення бронювань - на 70% і безпрецедентного рівня зайнятості, який здивував навіть маститих професіоналів. Наші переговори з туроператорами і авіакомпаніями привели до збільшення трафіку. А це понад 150 нових міжнародних і 6000 нових регіональних рейсів », - зауважила міністр.

Говорячи про найближчі плани, Олена Кундура підкреслила, що головна мета туристичної Греції - це туризм протягом усього року - без зупинок всі 365 днів.

«Нам вже вдалося подовжити літній сезон із березня по листопад. Цієї мети ми досягли в 2016 році. Тепер фіксуємо успішні показники і в зимові місяці. Що ж стосується травня 2017 року, то бронювання і заїзди вже перевершили всі очікування», - уточнила пані міністр.

За її словами, Греції вдалося відкрити нові туристичні ринки. У тому числі Близький Схід, Південна Корея і Китай.

«Крім того, ми посилили деякі стратегічно важливі для нас ринки. Серед них Росія, Америка та Канада. Так, наприклад, із американською стороною ми вели переговори про запуск трьох прямих рейсів до Греції в літній сезон 2016 року, і досягли в цьому успіху. Раніше був всього один рейс», - зауважила пані міністр.

Крім того, Олена кудуру повідомила про інвестиційні плани в туристичному секторі Греції. Так, в 2016 році фіксувався інвестиційний бум в цій галузі: міністерство отримало понад 140 пропозицій із будівництва нових та реконструкції старих готелів. А до березня 2017 року надійшло ще 251 інвестиційна пропозиція.

«Якщо говорити про напрямки туризму, тут теж у наявності великі досягнення. Так, тематичний туризм раніше практично не працював у країні. Все просування стосувалося тільки пляжного відпочинку. Тепер ми розробили стратегію з просування подієвого туризму на окремі сектори. Для просування на ринку релігійно-паломницького туризму були активізовані комітети трьох церков і вже ми приступили до створення паломницьких маршрутів. SPA відпочинок також нарешті отримав великий поштовх, - зараз на законодавчому рівні вирішується проблема ліцензування гарячих джерел, до того ж комітет з охорони природи приступив до оперативної реєстрації нових термальних курортів по всій Греції», - заявила пані міністр.

Варто зауважити, що велика увага туристична влада Греції приділяє і розвитку luxury сегменту. Так, за підсумками 2016 року зростання в цьому напрямку перевищило 10%. Заглиблюючись у тему, міністр також торкнулася питання просування круїзного туризму і оголосила про швидкий запуск на ринок нових круїзних продуктів.

Всі ці нюанси і раніше існуючі прогалини будуть враховані та усунені в раках нового профільного закону про туризм Греції, проект якого в даний час вже готовий. У ньому будуть вказані норми за ліцензійними та експлуатаційними стандартами для пляжного сектора, кемпінгу, гірського туризму, SPA-центрів, готелів і апартаментів, а також всіх існуючих підгалузей.

 

 

 

 

 
Підписка на розсилку