Microsoft проводить конференцію в Салоніках

Популярність Салонік у якості направлення ділового туризму незмінно зростає – це підтверджує велика конференція з нових технологій та іноваційним приктикам Microsoft, яка пройде в ці дні (8-10 червня) в салонікському готелі The Met.

 

Конференція Microsoft Certified Trainers Summit Europe (MCT Summit Europe 2017) пройде вперше в Греції й адресована сертифікованим фахівцям Microsoft зі всієї Європи (і за її межами), паралельно будучи подією року для Certified tTrainers компанії Microsoft.

 

Конференція включає робочу програму з понад 26 сесіями, а також заходи, спрямовані на знайомство «гуру технології» зі скарбами Салонік, у тому числі, екскурсія по місту, «Грецький вечір» і одноденна поїздка в Вергіни. Серед спонсорів конференції холдинг Mouzenidis Group.

 

Салоніки - друге за значимістю місто Греції. Це дивовижний курорт і колиска національної культури одночасно. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат - все це забезпечило Салонікам репутацію ідеального місця для відпочинку. Це місто люблять мандрівники, і греки ставляться до нього з особливим благоговінням.

Салоніки - це музей під відкритим небом. Кожна прогулянка вулицями цього прекрасного міста принесе мандрівникові нові знання про його багатовікову історію.

 

Підписка на розсилку