Пафос - батьківщина Афродіти

Пафос — перлина південно-західної частини острова, стародавнє місто, що побувало в часи Римського панування столицею Кіпра. Саме тут, згідно з легендами, з морської піни явилася світу Афродита — богиня вічної весни, любові, життя та красоти, долучена до складу 12 олімпійських великих богів. Знаменита скала, поруч з якою відбулося ця знаменна подія, завжди світиться під спалахами фотокамер допитливих туристів. Якщо раніше не кожен міг собі дозволити відвідати Пафос, місто, обласкане морем, сонцем і богами, то нині, з відкриттям аеропорту, ця частина Кіпру стрімко набуває популярності.

Місто переживав злети та падіння, зберігаючи свою історію і вбираючи нове, тому на сьогодні Пафос - гармонійне поєднання протилежностей, де античні храми мирно сусідять з ультрамодними клубами, а євро-пенсіонери дружать з «просунутої» молоддю.

Курорт ділиться на дві частини - Верхній Пафос або Пано-Пафос і Нижній - Новий Пафос (Неа-Пафос). Верхній Пафос - це скоріше діловий центр міста, а ось Нижній - «експозиція» пам'яток, ресторанчиків і сувенірних лавок. 

Пафос має аеропорт, клімат середземноморський, із теплою зимою і спекотним літом. Пафос має безліч визначних пам'яток, такі як портова фортеця на набережній, царські гробниці, розташовані в декілької кілометрів за межею міста, римський театр "Одеон", де влітку відбуваються вистави та фестивалі, та безліч інших місць.

Пафос також цікавий для придбання нерухомості.

Зробіть перший крок до вашого будинку, зверніться до співробітників Grekodom Development!

Підписка на розсилку