Селище Нікіті

Нікіті – симпатичне курортне містечко на півострові Сітонія (Халкідіки). Він розташований приблизно в 90 км від Салонік серед оливкових гаїв і соснових лісів. Мальовничі природні ландшафти та нескінченні піщані пляжі Нікіті (деякі з них були удостоєні почесного «блакитного прапора») щорічно привертають безліч туристів з усіх куточків світу.

Нікіті – популярний курорт з прекрасно розвиненою інфраструктрурою. Поселення ділиться на дві частини – історичний центр (у 2 км від берегової лінії на мальовничих пагорбах) і прибережний курортний район. «Старе місто», що потопає в зелені та квітах – колоритне грецьке поселення з традиціональними кам'яними будиночками з дерев'яними балконами.

Всі необхідні туристичні послуги знаходяться в прибережному районі. Уздовж мальовничої набережної зосереджено безліч затишних ресторанів, таверн і кафе, де можна прекрасно відпочити і насолодитися традиційною місцевою кухнею.

 

Неодмінно варто відвідати і традиційний місцевий ярмарок, що проходить в Нікіті щоп'ятниці. Окремої уваги, безумовно, заслуговує відмінний мед місцевого виробництва, яким так славиться Нікіті - один з найбільших виробників меду в Греції.

 

Нікіті дуже люблять туристи, особливо родини з маленькими дітьми.

 

Зовсім нещодавно в селищі була побудована нова сучасна набережна. Цей довгий променад - улюблене місце для романтичних і сімейних прогулянок як туристів, так і місцевих жителів. Широкий піщаний пляж, оснащений парасольками і лежаками, прозора, чиста вода блакитного кольору, наявність повного сервісу.

 

Нікіті - це прекрасний відпочинок не тільки влітку, взимку тут життя не завмирає. З кожним роком все більша кількість любителів Греції зупиняє свій вибір на селищі Нікіті та набувають тут нерухомість. Тут можна знайти таунхауси та будинки біля моря або трохи далеко від пляжної зони, а ті, хто хоче побудувати будинок або комплекс будинків на свій смак набувають тут ділянки.

Підписка на розсилку