У Лімасолі стартує опен-ейр

27 липня на набережній Молос у Лімасолі відбудеться грандіозний опен-ейр на підтримку XIX Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, який пройде в Сочі з 14 до 22 жовтня.

З 18:00 гостей свята чекає начисена розважальна програма для дітей та дорослих: показові виступи професіональних скейтбордистів, ВМХ-велосипедистів і брейк-дансерів, народні танці Кіпру та Росії, виступи молодіжних рок-гуртів Pony Rush (Санкт-Петербург) і Minus One (Кіпр).

На спеціальних стендах кожен бажаючий зможе дізнатися детальну інформацію про фестиваль на російській і англійській мовах, а також отримати сувеніри і зробити пам'ятне фото. Гостей свята чекають кулінарні шоу від бренд-шефа російського холдингу Funny Family Group і страви традиційної російської кухні.

Початок основної концертної програми - в 21:00. Після урочистого фейерверка, що запланований на 22:00, перед глядачами виступить кіпрський молодіжний рок-гурт Minus One, що представляла Республіку Кіпр на конкурсі Євробачення в 2016 році.

Очікується, що це буде найбільший захід на території Євросоюзу, що проводилося з ціллю просування XIX Всесвітнього фестивалю молоді та студентів.

Підписка на розсилку