На Грецькому острові Скіатос відпочиває шейх Катару

На Грецькому острові Скіатос відпочиває шейх Катару.

На Грецькому острові Скіатос, на своїй розкішній яхті «Аль Міркаб» прибув на відпочинок емір Катару шейх Тамім бен Хамад Аль Тані.

Шейх прибув на грецький острів на своїй знаменитій яхті «Аль Міркаб». Яхта класу люкс (характерного темно-синього кольору) пришвартована біля пляжу Марата поруч із готелем «Скіатос Палас».

За інформацією журналу Forbes, розкішна яхта шейха була побудована в 2008 році в Німеччині. На той момент її вартість становила 300 мільйонів євро. За величиною яхта шейха є шостою в світі, а за вартістю - третьою з коли-небудь побудованих. Вона була визнана кращою в 2008 році. Судно має довжину 133 метри, його обслуговує 51 член екіпажу. На яхті перебуває 12 люксів, два плавальних басейни, гелікоптерний майданчик, тренажерний зал, джакузі та кінотеатр.

В аеропорту Скіатос також приземлився приватний літак катарського шейха, аеробус А320, на борту якого знаходилися члени королівської сім'ї.

За наявними даними, шейх, який раніше був прем'єр-міністром Катару, є великим шанувальником Скіатос і відвідує острів щороку.

 

 

Підписка на розсилку