«Зелене світло» для шести нових висотних будівель заввишки в 200 метрів в Афінах

«Шість нових будівель висотою в 200 метрів перебувають на стадії проектування в рамках інвестицій в розвиток територій колишнього аеропорту в Еллініко», - повідомляє одна з найпопулярних афінських газет «Нафтемборики».

Нові афінські «вежі», а також разноманітні типи житла в цьому комплексі, мають початковий бюджет в 6,7 млрд євро у відповідності з планом Комплексного розвитку.

Розробники стверджують, що мета полягає в тому, щоб модернізувати саме якість життя в міській зоні. Це досягається шляхом розробки великої зеленої та рекреаційної території в новому і привабливому космополітичному центрі з використанням в якості проживання комерційних і розважальних об'єктів. Такий тип інвестицій залучить жителів, підприємців, греків і іноземних відвідувачів.

Дизайн шести висотних будівель включає в себе: універсальний багатофункціональний і розважальний центр, висотна житлова будівля в марині, офісна будівля в урбаністичному районі CA-4, будівля готелів в урбаністичному районі CA-4, рекреаційна будівля з казино в зоні розвитку: повноцінний туристичний комплекс, житловий будинок в урбаністичному районі AII-2: висотна будівля змішаного використання.

Підписка на розсилку