Вигідні покупки в Enigma Shopping center

Enigma Shopping center - новий центр комфорту, розваг і шопінгу, що не має аналогів у Північній Греції!

Відвідати та побачити Enigma Shopping center просто необхідно – тому, що в ньому представлені 37 магазинів і бутиків, з яких 18 продають шуби та хутряні вироби 22-х провідних хутряних брендів Касторії за ціною виробників.

Особливо вигідно купувати зараз, у період літніх розпродажів. До кінця серпня в магазинах Enigma Shopping center на брендову грецьку й європейську продукцію діють знижки до 50%, включаючи 2 шубних магазини «Его» та «Манзарі»!

 

У торговельному центрі є спеціальний павільйон, в якому регулярно проходять арт-аукціони, покази мод і розважально-музичні програми. А в ресторані Enigma Kuzina можна скуштувати страви кращих кухарів грецької кухні, та ще й за оптимальною ціною, і в дуже затишній атмосфері.

Enigma Shopping center – дегустаційний центр (продегустувати вино можна в Kava Enigma, в продуктовому магазині: солодощі, оливки, оливкове масло і критскі сири (по понеділках і четвергах з 13-00 до 18-00), в сувенірному магазині можна спробувати лікери).

У Enigma Shopping center абсолютно безкоштовно і на будь-яку тривалість часу можна залишити дітей у дитячому клубі GrekoLetо, де поки батьки насолоджуються шопінгом, із дітьми займаються професійні вихователі і аніматори.

 

Кожен турист, який відпочиває на півострові Халкідіки, може скористатися безкоштовною поїздкою в торговельно-розважальний центр, щодня, вранці та ввечері.

 

Компанія Grekodom Development, яка є структурною компанією холдингу Mouzenidis Group має офіс в торговельному центрі Enigma. У будь-який час наші фахівці готові проконсультувати вас із питання придбання, оренди нерухомості, а також ви можете виїхати на огляд об'єктів із фахівцем компанії.

Підписка на розсилку