Необхідна інвестиція: готель у Греції

Тільки за перші чотири місяці поточного року Грецію відвідало 2,6 млн іноземних туристів, що більше на 3,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Стійке зростання туристів спостерігається не перший гід. Так, за підсумками 2016-го – з січня до вересня – кількість туристів, які відвідували Грецію, зросла майже на 30% - до 723 тис. людей. Пік припав на травень  у цьому місяці 2016-го турпотік показав зростання більш ніж на 500% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Крім того, влада Греції активно працює над залученням туристів у свою країну, наприклад, для багатьох країн спрощується візовий режим.

Зростання кількості туристів, зазвичай, призводить до збільшення прибутку грецьких готельєрів. Якщо ваша мрія – безтурботне життя на морі, а думки про дохід затьмарюють її реалізацію, рекомендуємо серйозно розглянути пропозицію реалізувати себе в готельному бізнесі. Як правило, дохід власників невеликих готелів у сезон дозволяє вести їм забезпечене життя і в той період часу, який настає, коли останній турист сідає в літак, залишаючи море, що холоне, до наступного року. Крім того, Греція має незаперечну перевагу перед  іншими курортними країнами в сфері готельного бізнесу.

Наприклад, законодавство цієї країни чітко регулює інвестиції в готельний бізнес. Власникам готелів надаються пільги та дотації як на будівництво, так і на реконструкцію готелів. Розмір державних дотацій не регламентується, він визначається в залежності від регіону країни, в якій реалізується проект, а також від розміру підприємства, що займається його реалізацією. Однак при цих умовах матеріальна підтримка того чи іншого проекту може досягати і 60%. При цьому, згідно з грецьким законодавством, найменший розмір інвестицій із боку підприємця повинен становити 100 тис. євро для малих підприємств, 250 тис. євро для середніх компаній і 500 тис. євро для великих. І для того, щоб допомогти прийняти остаточне рішення про інвестиції в готельний бізнес Греції, наведемо приклад. Так, на сайті компанії «Грекодом Девелопмент» на продаж розміщений об'єкт - шестиповерховий готель із 12 номерів. Об'єкт розташований в Афінах, районі Сінтагма, готовий до використання, і ремонту не потребує. Його вартість становить трохи більше 1,2 млн євро. Готель знаходиться в управлінні міжнародної компанії до 2024 року. Готель здатний приносити до 96 тис. євро чистого прибутку на рік. Таким чином, всі вкладення в цей об'єкт повернуться до вас через 10 років. І всі ці роки ви будете отримувати прибуток, здатний забезпечити вам високий рівень життя в Греції.

(Объект на сайте Grekodom - 21715)

На сайте компании На сайті компанії Grekodom Developmentіснує безліч пропозицій, наявність від апарт-готелів, і закінчуючи великими готельними комплексами і готелями класу люкс.

ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Компанія Grekodom Development, що входить у холдинг Mouzenidis Group, може запропонувати своїм клієнтам, послуги керуючої компанії Bomo Club. Співпраця з професійною керуючою компанією на ранніх етапах готельного проекту стає вирішальним фактором успіху і прибутковості майбутнього готелю. Bomo Club - підрозділ холдингу, що спеціалізується на управлінні та розвитку мережі клубних готелів і готельних комплексів рівня 3*-5*. За запитом клієнтів, співробітники компанії Grekodom Development спільно з консалтинговою компанією MBGcs займаються розробкою інвестиційної пропозиції по конкретному об'єкту  в даному випадку готелю.

Підписка на розсилку