У Греції заражених фіпронілом яєць – немає

У Греції не виявлені яйця, заражені інсектицидом фіпроніл. Про це повідомило національне управління з контролю за продуктами харчування EFET.

За її даними, серед представлених на дослідження зразків – заражених виявлено не було. Інтенсивні перевірки і тести на можливу присутність фіпронілу – шкідливої ​​речовини в яйцях і продуктах, в яких вони використовуються, продовжують проводитися Єдиним Управлінням із контролю за продуктами харчування (EFET).

EFET постійно підтримує зв'язок і співпрацю як з Європейською комісією, так і з компетентними органами держав-членів.

Також у відомстві зазначили, що інсектицид фіпроніл, шкідливий для людей, у птахівництві не використовується. В ЄС зареєстровані та використовуються ветеринарні препарати, що містять фіпроніл, тільки для лікування від ектопаразитів кішок і собак. А в тваринництві заборонено.

Станом на 16 серпня випадків незаконного застосування фіпронілу в Україні не зареєстровано.

На сьогодні 17 країн, включаючи особливий адміністративний район Гонконг, повідомили про заражених фіпронілом яйцях.

Раніше повідомлялося, що уряд Бельгії визнав, що в червні їм було відомо, що яйця з голландських птахоферм можуть бути заражені інсектицидами - за місяць до того, як всі дізналися про проблему.

Двоє громадян Нідерландів у вівторок постали перед судом в рамках розслідування справи про заражених фіпронілом яйцях.

Також стало відомо, що в Німеччину потрапили щонайменше 2,8 млн заражених фіпронілом яєць.

У кінці липня влада Нідерландів закрила 138 птахофабрик після того, як в курячих яйцях виявили підвищений рівень фіпронілу. Це інсектицид, який заборонено використовувати на тваринницьких фермах через загрозу для здоров'я людини.

«Музенідіс Тревел» виконує понад 120 прямих рейсів на тиждень з 36 міст України, Росії, Казахстану, Білорусі, Молдови Грузії, Польші та Латвії на курорти Греції.

Крім різноманітності варіантів відпочинку в Греції (на материковій частині та на островах), «Музенідіс Тревел» надає своїм туристам оформлення грецької мультивізи за 3 дні (для громадян РФ), гарантію від невиїзду безкоштовно в кожному пакеті, гнучкі системи оплат, переліт на власних цілорічних регулярних рейсах, VIP- сервіс в аеропорту, власні VIP -зали в аеропортах, насичену екскурсійну програму і багато іншого.

Підписка на розсилку