За чисту екологію!

Художниця з Китаю провела під Акрополем акцію, метою якої було привернути суспільну увагу до проблем захисту навколишнього середовища.

Вона була одягнена в довгу сукню з пластика синього кольору, що біорозкладається.
В руках тримала маленьку фігурку чоловічка, виконану з того ж матеріалу, що і сукня. Разом із нею в акції взяли участь однодумці в галузі охорони навколишнього середовища.
Звуть художницю Кун Нін, і в останнє десятиліття своєї творчої діяльності вона присвятила створенню творів мистецтва для захисту навколишнього середовища.


Під Акрополем Кун Нін і активісти із захисту екології зверталися до афінян і туристів із проханням направляти свою увагу на те, що кожен з них міг би зробити для захисту спільного дому - планети Земля.
Кун Нін також є поетом і кінорежисером, і вже проводила подібні акції в Китаї, Нью-Йорку і Парижі.
За словами самої художниці, Афіни вона вибрала, тому як це місце, повне синьої води і неба. Також із Кун Нін зустрівся грецький художник і активіст-еколог Демосфен Давветас.
Вони обговорили спільний план на 2018 й рік зі співробітництва, що включає переклад віршів поетів Китаю на грецьку мову.
У планах Кун Нін провести подібні уявлення з демонстрацією фігурки Little Blue Man по всьому світу і залучити однодумців, які поділяють її мрію про "Зелене майбутнє" нашої планети.

Підписка на розсилку