Тур у Грецію за нерухомістю мрії за 1 євро! Вигідні умови!

Компанія «Grekodom Development» спільно з «Mouzenidis Travel» розробили спеціальну програму для клієнтів, які бажають придбати нерухомість у Греції. Програма надає можливість забронювати тур із зобов'язанням покупки нерухомості.
 
Забронювавши тур за нерухомістю із зобов'язанням, клієнт зобов'язується придбати у Греції один або кілька об'єктів нерухомості, загальною вартістю не менше 50 000 євро.
 
Вартість такого туру із зобов'язанням становить для клієнта символічну суму, що дорівнює 1 євро.
 
Включає в себе:
 
  • переліт в обидва боки;
  • трансфери;
  • проживання в готелях;
  • харчування за програмою готелю;
  • огляд об'єктів нерухомості;
  • юридична консультація з питань придбання нерухомості та оформлення ППП.
 
Тури за напрямками: Київ-Афіни-Київ і Київ-Салоніки-Київ
 
Тривалість туру за нерухомістю із зобов'язанням не перевищує 3-х ночей. Умови цього туру поширюються тільки на одну людину.
 
Вартість додаткового часу перебування розраховується окремо, виходячи з добової вартості перебування в тому чи іншому готелі, а також інших додаткових послуг.
 
Якщо з яких-небудь причин клієнт не вчинив заплановану покупку, або сумарна вартість придбаних об'єктів нерухомості менше 50 000 євро, то клієнт, перебуваючи в Греції, зобов'язується зробити представнику компанії доплату до фактичної вартості його поїздки (витрати з організації туру).
 
Клієнт оформлює розписку про прийняття на себе зобов'язань відповідно до умов даного туру (http://www.mouzenidis-travel.ru/article/raspiska-realty).
 
Таким чином, якщо Ви вирішили придбати «Будинок своєї мрії» в Греції, вартість якого перевищує 50 000 євро, то такий вид туру є для Вас виключно вигідною пропозицією.
 
Терміни дії акції: 01.05.2018 - 31.10.2018.

Підписка на розсилку