Придбати шубу в Греції

Сучасна Греція  це не тільки можливість познайомитися із всесвітньо відомими пам'ятками історії та архітектури, покупатися і позасмагати на чудових пляжах Греції.
Також це можливість якісного шопінгу, і метою буде покупка шуби!
Шуби, виготовлені в Греції широко відомі високою якістю і різноманіттям моделей.
А ціни часто відчутно нижче, ніж на українському ринку.
Тому таке питання як: "Скільки коштує купити шубу в Греції?", хвилює туристів з України не менше, ніж знайомство з визначними пам'ятками або пляжний відпочинок.
Як такий кушнірський промисел з'явився в Греції в XIV столітті, а хутряний бізнес зародився на стику XIX і XX століття: саме тоді з'явилися сімейні підприємства з виробництва шуб, і найуспішніші з цих підприємств переродилися в великі міжнародні компанії.
Сировина для виробництв закуповують на хутряних аукціонах у Канаді, США і країнах Скандинавії.
Висока якість грецьких шуб гарантується Союзом хутровиків, що діє в Греції.
Ціни і асортимент шуб настільки різноманітні, що можна буде вибрати на будь-який бюджет і найвимогливіший смак (від 700 євро до 30 000-40 000 тисяч євро).
Щоб гарантовано купити якісну шубу за такою покупкою краще направлятися в магазини великих торговельних мереж Греції, які ведуть свою справу на ринку не перший рік.
У цих магазинах хутряний продукт гарантованої високої якості і відповідає сучасним модним тенденціям.
При виборі варто звертати увагу на якість хутра (рівний, блискучий, шовковистий), підкладку (у якісних шуб підклад не пришивають, щоб можна було оцінити якість міздрі).
Наприклад, у місті Касторія (входить у десятку найкрасивіших міст Греції), розташовані численні фабрики з виготовлення шуб, хутряні салони і комфортабельні виставкові зали, є найширший вибір хутряних виробів із різних видів хутра.

Підписка на розсилку