Розкішні резиденції в обмін на паспорт Євросоюзу

На даний момент на Кіпрі будується або знаходиться в стадії планування 21-а житлова «вежа», і в найближчі 3 роки кіпрські забудовники запропонують потенційним інвесторам з усього світу більше 1 тисячі нових апартаментів класу люкс. Ця нерухомість на Кіпрі орієнтована на іноземців, які хочуть отримати громадянство ЄС в обмін на інвестиції. Щорічно за програмою громадянство в обмін на інвестиції на Кіпрі видають близько 400 паспортів.

Саме на таких інвесторів і орієнтовані розкішні апартаменти на Кіпрі, які запропонують в споруджуваних об'єктах, в першу чергу, в Лімасолі та Нікосії.

Компанія Grekodom Development на Кіпрі надає підтримку на всіх етапах придбання будинків, квартир і вілл. Фахівці компанії проконсультують Вас з юридичних питань, допоможуть в керуванні або розроблять повний інвестиційний проект у нерухоме майно острова. На кожному кроці вам буде надана експертна підтримка високого рівня. Також компанія надасть потужну юридичну підтримку з отримання громадянства Кіпру, після придбання нерухомості на Кіпрі.

Підписка на розсилку