Будівельний відділ компанії Grekodom Development пропонує повний спектр послуг!

Будівельний відділ компанії Grekodom Development пропонує різноманітні послуги з будівництва, реконструкції, ремонту, оздоблення, дизайну інтер'єрів, а також з ландшафтного дизайну на замовлення клієнтів.

Одним із популярних напрямків серед клієнтів Grekodom, звичайно ж, є ремонт: як косметичний, так і капітальний. Після покупки нерухомості в Греції кожен новий власник хоче створити неповторну атмосферу в своєму будинку. Grekodom Development надає широкий спектр послуг з ремонту і обробці приміщень. Фахівці компанії допоможуть нашим клієнтам створити будинок мрії, спроектують дизайн в будь-якому стилі, в тому числі і грецькому, допоможуть підібрати меблі, аксесуари для інтер'єру.

Майстри будівельної команди виконають будь-яку роботу на найвищому рівні, відповідально і в установлений замовником термін, гарантуючи, що перебування наших клієнтів в своєму грецькому будинку буде завжди радувати їх і членів їх сімей!

Одним з яскравих прикладів роботи будівельного відділу є проект в Афінах - ремонт, оздоблення та дизайн інтер'єру квартири 28 кв.м. Квартира розташована на четвертому поверсі в будівлі в центрі столиці Греції.

Були виконані наступні види робіт:

ДО

 

ПІСЛЯ

 

Замовник повністю задоволений виконаними роботами. Ця квартира в Афінах була підготовлена для здачі в оренду подобово, тому в інтер'єрі були використані спокійні відтінки. Інтер'єр був продуманий з точки зору зручності, в квартирі є все необхідне для комфортного перебування.

Спеціалісти компанії роблять все необхідне для того, щоб клієнт завжди був задоволений результатом.

За деталями звертайтеся до спеціалістів Grekodom Development:

Будівельний відділ: constructions@grekodom.gr

Відділ оренди: info@greek.rent

Підписка на розсилку