Перший етап будівництва проекту "Кріаріци"

Чудові новини від компанії Grekodom Development для інвесторів і майбутніх власників будинків у житловому комплексі «Кріаріци». На сьогоднішній день успішно реалізується перший етап будівництва проекту, згідно з яким у 2019 році ключі від власності отримають перші 50 власників. Вже повністю завершені два будинки, третій знаходиться в процесі будівництва, а сім об'єктів очікують дозволу на будівництво. Не менше 15 будинків будуть здані в експлуатацію до кінця 2018 року.

Будівництво всіх об'єктів на території проекту «Кріаріци» здійснюють фахівці компанії Grekodom Development. Вони супроводжують майбутніх власників на всіх етапах угоди: купівля земельної ділянки, погодження проекту / ів будинків, подача документів до містобудівного комітет для отримання дозволу на будівництво і безпосередньо саме будівництво нерухомості. 25 ділянок комплексу «Кріаріци» вже викуплені.

 

*Містобудівний проект «Кріаріци» розташовується в однойменному регіоні в Сітонії - середній малій частині півострова Халкідіки. Це найбільший комплекс житлової нерухомості на території Північної Греції. Він включає в себе більше 3000 житлових будинків і розвинену інфраструктуру з усіма необхідними установами та сервісами для комфортного проживання. Детальна інформація за проектами вілл, котеджів і послуг «Кріаріци» доступна на сайті

Вдале географічне розташування регіону Кріаріци, на думку експертів, пояснює його популярність і заслужену першість серед всіх зон відпочинку на півострові Халкідіки. У Кріаріци зручні пляжі з м'яким піском, спокійне море і чисте гірське повітря. І, що важливо, з будь-якої точки проекту «Кріаріци» відкривається чудова панорама на узбережжя і Святу гору Афон. Тому комфортний відпочинок і проживання на узбережжі Святої затоки - це ідеальне рішення для інвестицій в проект компанії Grekodom Development.

Підписка на розсилку