Підсумки 2017 року, перспективи 2018 року

Квітень 2018 року - чудовий місяць, коли не тільки час підбивати щорічні підсумки року, але і будувати плани на майбутнє. Отже, що відбувалося в Греції в 2017 році і що чекати від поточного 2018 року.

Як і останні 7-8 років 2017 рік видався непростим для Греції, і тим не менше, ринок нерухомості став потроху оживати, і прогнози на новий 2018 рік звучать все більш оптимістично. Відомі міжнародні рейтингові агенції (Standard & Poor's, Moody's і Fitch) підвищили кредитні рейтинги Греції з позитивним прогнозом. Аналітики констатують: економіка країни відновлюється після кризи. У Греції почали приходити великі іноземні інвестори. За даними агентства Enterprise Greece, чистий обсяг прямих інвестицій з-за кордону з 2010 року (коли було досягнуто дно) виріс більше ніж в 10 разів.

Сьогодні квадратний метр в Греції коштує в кілька разів дешевше, ніж у більшості країн-сусідів. У півтора раза дешевше, ніж в Іспанії та Німеччині, і три рази дешевше, ніж в Італії.

Очікується підвищення цін у 2018 році також через деякі фактори, такі як:

Жорсткі заходи уряду Греції, які були введені починаючи з 2010 року зі скорочення соціальних виплат та інших витрат стали давати свої перші результати і, як результат, зростання грецького ВВП. У 2018 році очікується на 2,5% зростання.

Сильне падіння ціни квадратного метра житлових об'єктів і комерційної нерухомості, робить їх привабливими для інвесторів.

Зростання туризму, який набуває цілорічного характеру. В 2018 році очікується більш ніж на 15% зростання.

Підписка на розсилку