Особливості будівництва в Греції

Норми і правила будівництва в Греції закріплені в «Кодексі про споруди з армованого залізобетону» і «Кодексі про сейсмічну стійкість будинків». У різних районах є своя специфіка проектування: в прибережних районах дахи роблять переважно плоскими, в гірських районах обов'язкова черепична покрівля, бетон у всіх регіонах країни зовні покривають шаром теплоізоляції, замість паркету кладуть кахельну плитку або мармур, а через підвищену сейсмоактивність будівлі завжди мають залізобетонний каркас і надійні фундаменти.

Недобудовані будинки в Греції продають тільки в екстрених ситуаціях, оскільки це вважається поганим тоном. Вся нерухомість виставляється на продаж в готовому до переїзду вигляді - з обробкою, сантехнікою, дверима, вікнами, розетками та кухонним гарнітуром. Якщо будинок купується на етапі будівництва, то можна самостійно вибрати оздоблювальні матеріали. Підрахунок житлової площі здійснюється по зовнішніх сторонах зовнішніх стін, при цьому в коефіцієнт забудови не входять підвальні приміщення, лоджії і балкони.

Види ділянок: 

 • у межах населених пунктів.
 • поза населених пунктів.

Етапи будівництва:

 1. Риття котловану і будівництво фундаменту
 2. Зведення колон, балок і перекриттів поверхів залізобетонним монолітом.
 3. Кладка стін цеглою.
 4. Прокладка теплоізоляції.
 5. Зведення даху.
 6. Прокладка комунікацій.
 7. Оздоблення.

 

Розрахунок допустимої площі:

 • На ділянках до 4-х тисяч кв.м можуть будуватися об'єкти до 200 кв.м.
 • На ділянках від 4-х до 8-ми тисяч кв.м площа будови розраховується за формулою 200 кв.м + (фактична площа ділянки — 4000) * 0,02. Наприкла, ділянка розміром 5500 квадратних метрів. У першу чергу, потрібно з фактичної площі ділянки (5500) відняти 4000, отримуємо 1500. Далі ця цифра множиться на 0,02, що дає 30. Отримана цифра додається до 200. Виходить, що на ділянці в 5500 квадратних метрів можна будувати об'єкт, площа якого буде не більше 230 квадратних метрів.
 • Великі ділянки, площа яких стартує від 8-ми кв.м, розраховуються за формулою 280 кв.м + (фактична площа ділянки — 8000) * 0,01. Наприклад, ділянка розміром 10500 кв.м. Із фактичної площі (10500) віднімаються 8000, отримуємо 2500. Цю цифру потрібно помножити на 0,01, що дає 25. Отримана цифра додається до 280. Виходить, що на ділянці в 10500 квадратних метрів можна будувати об'єкт, площа якого буде 305 квадратних метрів.

Вартість нерухомості залежить від:

 • Відстані до моря.
 • Близькості до населеного пункту.
 • Навколишнього виду.

 

*Чому вибирають Grekodom Development?

Фахівці компанії не тільки ретельно перевіряють схеми ділянки і коефіцієнти будівництва, а й паралельно роблять його юридичну перевірку, щоб виявити, наскільки чистою є податкова історія і чи є штрафні санкції.

Проектування ведуть досвідчені архітектори та інженери, враховуючи ландшафтні особливості ділянки, функціональні вимоги і побажання Замовника. Будівництво об'єктів нерухомості здійснюється за сучасними технологіями з використанням високоякісних матеріалів. Скрупульозний контроль всіх стадій проекту та ефективне управління ними дозволяють завершити роботу вчасно і передати клієнту бездоганний за своїми характеристиками - безпека, зручність і комфорт — об'єкт.

Підписка на розсилку