Топ 10 унікальних пам'яток Греції

Одним із найпопулярніши туристичних напрямків цього літа Греція, оскільки країна пропонує краще співвідношення ціни та якості, ніж, наприклад, Іспанія та Італія.

Хоч Греція залишається фінансово нестабільною, це один із "найгарячіших" напрямків цього літа.

Представляємо 10 найунікальніших місць у Греції, які обов'язково потрібно відвідати:

1. Афіни: Акрополь, Стародавню Агору, Національний археологічний музей, походіть по барвистих вуличках Плакі та Монастиракі, а також насолодитеся чудовою атмосферою району Колонакі.

2. Озеро Вульягмені: це чаруюче озеро знаходиться всього в 15 км від Афін.

3. Салоніки: друге за величиною місто Греції, крім величезної історичної спадщини, переповнений гарними ресторанами і кафе, які також варто відвідати гостям міста.

4. Мілос. Унікальні геологічні особливості наділили острів великою кількістю красивих пляжів.

5. Парос: Якщо турист шукає прекрасні пляжі, хорошу їжу і гарне співвідношення ціни і якості.

6-7. Північний Крит  - Південний Крит: одне з найпопулярніших місць відпочинку європейців, Крит - це не тільки найбільший із грецьких островів, але у багатьох відношеннях найбільш вражаючий, з неймовірними краєвидами і пляжами.

8. Карпатос: варто вибрати для відпочинку цей додеканеський острів за його автентичність і чудові пляжі.

9. Корфу: Острів з пишною рослинністю знаменитий своїми пляжами і старим містом, одним із наймальовничіших в Середземному морі.

10. Аттика: Крім храму Посейдона на мисі Суніон, який є одним із найбільш відвідуваних місць у регіоні, Аттика має відмінні пляжі, які для зайнятих афінян є альтернативою островам.

Підписка на розсилку