Про проект Еллінікон в Афінах

Територія аеропорту Hellinikon в Афінах стала об'єктом редевелопмента. Перебудова відбувається під керівництвом архітектурного бюро Foster+Partners Limited і компанії Lamda Development. Тут з'явиться Столичний парк і оглядова вежа, з якої буде відкриватися вид на місто, а також простори для проведення масштабних подій  концертів, конференцій і спортивних заходів.

Характеристики об'єкта

  •   Інвестиції в розмірі 8 мільйонів євро.
  •   Територія 620 га.
  •   Паркова зона - 200 га.
  •   Безкоштовний доступ у парк для всіх бажаючих.
  •   Більше 75 000 робочих місць.
  •   До кінця інвестиційного періоду проект зможе внести € 7,42 млрд у ВВП Греції.
  •   У числі іноземних інвесторів проекту Fosun Group і Eagle Hills з Абу-Дабі.

Місце будівництва

Проект буде реалізований на території аеропорту Еллінікон (Hellinikon) у грецькій столиці, який не використовується за призначенням з 2001 року (всі рейси з нього перенесено в найбільший аеропорт Греції, названий на честь видатного політика Eleftherios Venizelos). Парламент повністю схвалив реновації, тому незабаром тут з'являться торговельно-розважальні центри, численні готелі, обладнані пляжі і величезний прибережний парк, якому за розміром не буде рівних в Європі. З'являться і житлові квартали, де можна буде придбати нерухомість.

Інфраструктура

Значні споруди перетворяться в музеї і виставкові зали. Так знаменита будівля Саарінен  ​​головний термінал колишнього аеропорту  буде перебудовано в виставковий центр. Авіаційні ангари  в історичні музеї, а частини злітно-посадкових смуг будуть включені в ландшафт паркової зони. Планується зберегти і Олімпійське минуле аеропорту. Крім будівель, зведених до Олімпійських ігор 2004 року, тут з'являться і нові спортивні об'екти. Також в Еллініконі будуть побудовані станція метро і трамвайні колії, вело- та пішохідні доріжки.

Хто працює над проектом?

Проект реалізується такими відомими компаніями, як Arup, WERK, ASPA SA, DENCO Transport Engineers Ltd., DENCO SA, doxiadis +, TΕΚΕΜ SA, Enveco SA, SKAPE, GEOTOPOS SA.

 

Підписка на розсилку