Кіпр не стане розголошувати імена інвесторів, які отримали громадянство

20 квітня 2018 року парламент Кіпру відхилив пропозицію Зеленої партії публікувати імена іноземних громадян, які отримали громадянство Кіпру через інвестиції.

Тридцять три депутати проголосували проти цієї пропозиції, четверо підтримали і один утримався.

Парламент запросив інформацію у інших країн ЄС про ситуацію з публікацією імен нових громадян-інвесторів. З 18 тих, хто відповів, у семи країн немає інвестиційних програм, у п'яти – є програма, але вони не публікують імена після натуралізації, у шести – є програма і вони публікують імена.

У період з 2008 до 2018 року 3 336 іноземних громадян (включаючи членів сім'ї заявників) отримали громадянство Кіпру через інвестиційну програму. Третя частина з них була видана в 2017 році. Програма принесла Кіпру більше EUR 5 млрд.

Найбільш вигідним інвестиційним сценарієм для отримання громадянства, є придбання житлових об'єктів загальною вартістю 2 млн євро, оскільки при цьому немає необхідності купувати житловий об'єкт вартістю від 500 тис. євро. При інвестуванні в державні облігації та комерційну нерухомість, крім інвестицій в 2 млн євро заявник зобов'язаний додатково придбати житловий об'єкт нерухомості (1 або 2) вартістю не менше 500 тис. євро.

  • Мінімальна сума інвестицій – 2 млн євро (без урахування ПДВ).
  • Зберігати інвестиції мінімум 3 роки.
  • Відсутність судимостей у претендента на громадянство, а також у його дружини/чоловіка і повнолітніх дітей.
  • У інвестора у власності повинен бути мінімум один об'єкт нерухомості на о. Кіпр вартістю від 500 тисяч євро і вище.

Компанія Grekodom Development пропонує Вам розглянути чудові інвестиційні проекти з можливістю отримання високого доходу і паспорта громадянина Кіпру.

 

Підписка на розсилку