Починаємо новий проект у Кріаріці!

Як і обіцяли, розповідаємо про будівництво індивідуального проекту будинку в житловому комплексі «Кріаріці», над реалізацією якого працюють спеціалісти «Grekodom Development».

Будівництво об'єкту ведеться на викупленій ділянці площею в 500 кв.м, місцезнаходження якої вибрав сам. Будинок планується використовувати в особистих цілях для сімейного відпочинку.

Об'єкт будується на базі «НІМФА 1» – типового проекту житлового комплексу на ділянці в 250 кв.м. Це одноповерхова будівля площею 60 кв.м з кухнею, вітальнею, двома ізольованими спальнями і санвузлом. Але, оскільки площа придбаної ділянки значно більша, то в проект будинка були внесені незначні зміни: зкореговане планування внутрішніх приміщень і фасад будівлі.

У даний момент всі зміни в проекті вже узгоджені з клієнтом, а сам об'єкт перебуває на стадії отримання дозволу на будівництво. Вартість даного проекту – 180 000 євро. В неї входять також вартість ділянки і послуги спеціалістів компанії-забудовника.

Згідно з договором про будівництво об'єкту нерухомості в житловому комплексі «Кріаріці» всі етапи реалізації проекту здійснюють професіонали Grekodom Development: юридичне оформлення покупки земельної ділянки; підбір і узгодження проекту/ів будинків, а також змін в проекті/тах; подача документів у містобудівний комітет для отримання дозволу на будівництво і безпосередньо саме будівництво нерухомості.

У житловому комплексі «Кріаріці» здійснюється будівництво 5 типових проектів – «НІМФА 1», «НІМФА 2», «АСТЕРІЯ», «МУЗА», «БОГИНЯ» – площею від 60 до 250 кв.м. Їх вартість починається від 150 000 євро і залежить від місця розташування ділянки: на 1-й і 2-й берегових лініях ціна об'єкту вища.

Північна частина житлового комплексу «Кріаріці» розвивається більш активно. Саме в ній на сьогоднішній день викуплено більше ділянок під будівництво.  

Індивідуальні проекти будинків можливі на базі всіх типових проектів. Тому можна сміливо довірити свої побажання спеціалістам Grekodom Development і будувати будинок своєї мрії.

*Містобудівний проект «Кріаріці» має в однойменному регіоні в Сітонії – середній малій частині півострова Халкідіки. Це великий комплекс житлової нерухомості на території Північної Греції. Він включає в себе більше 3000 житлових будинків і розвинену інфраструктуру з усіма необхідними установами і сервісами для комфортного проживання. Детальна інформація по проектах вілл, котеджів і послугах «Кріаріці» доступна на сайті.

Вдале географічне розташування регіону Кріаріці, на думку експертів, пояснює його популярність і заслужену першість серед всіх зон відпочинку на півострові Халкідіки. У Кріаріці зручні пляжі з м'яким піском, спокійне море і чисте гірське повітря. І, що важливо, з будь-якої точки житлового комплексу «Кріаріці» відкривається чудова панорама на узбережжя і Святу гору Афон. Тому комфортний відпочинок і проживання на узбережжі Святої затоки – це ідеальне рішення для інвестицій в проект компанії Grekodom Development.

Підписка на розсилку