Проведіть свою відпустку в Греції!

Напевно, кожна людина хоче мати міцне здоров'я, впевнений, спокійний настрій, і, звичайно, довге, щасливе життя. І бажає того ж своїм близьким і друзям!
Що може сприяти такому стану людини в сучасному світі швидкостей і постійного стресу?
Один з факторів - це повноцінний, і головне, своєчасний відпочинок.

Які асоціації виникають у Вас слова: гори, річки, густа рослинність, море, пляжі, високе прозоро-блакитне небо?
У різних людей - по-різному, але все ж у більшості з'являється ідея - скоріше б у відпустку, відпочити від шуму і суєти!!!
Одним з таких місць, де Ви можете за короткий час дуже добре відновитися після довгих місяців, проведених в місті і працях - це острів Ікарія.
У цього грецького острова своя довга історія.
Ікарія (або інакше Нікарія) - це острів в Егейському морі. Він в дев'ятнадцяти кілометрах на південний захід від острова Самос.
Рослинний і тваринний світ цього острова має свою унікальність і індивідуальність.
Історично так склалося, що населення острова зосередилося в центральній його частині, що створило досить ізольовану культуру, багату традиціями і сімейними цінностями.
Тут існує своє особливе поняття «ікаріано рачаті», яке, по суті, лежить в основі способу життя корінних остров'ян - докладніше Ви зможете розпитати про це, коли будете тут вбирати свою частку спокою.
Місцеві довгожителі зможуть просто і дохідливо розповісти Вам, як поєднання географії, культури, дієти, способу життя і світогляду в сумі дає довге і щасливе життя тому, хто знає толк в «ікаріано рачаті».

Підписка на розсилку