Морська яхта з майбутнього побувала в гавані Флісвос

У гавані Флісвос побував корабель, на якому застосовані технології майбутнього.

Для пересування цього судна використовуються джерела відновлюваної енергії - електрика, генеруючи суміш поновлюваних джерел енергії і вільною від вуглекислого газу системи генерації водню без водоростей.

Експериментальне судно Energy Observer використовується в цілях проведення дослідження, спрямованого на оптимізацію застосовуваних технологій і для їх просування в усьому світі. Це подорож розрахована на шестирічний цикл, і підтримується Організацією Об'єднаних Націй, Європейською комісією та урядом Франції. Зараз йде вже другий рік цієї Одіссеї Energy Observer, і планується в цілому захід у п'ятдесят країн світу.

На розробку цього корабля майбутнього пішло кілька років і спільна діяльність групи висококласних фахівців (інженери, архітектори та багато інших професіоналів із багатопрофільними знаннями).

Ця подорож корабля дає можливість провести низку тестів в екстремальних умовах інноваційної енергетичної установки, заснованої на інтелектуальній системі виробництва, управління і зберігання енергії. Майбутнє вже тут!

Підписка на розсилку