Перспективи співпраці Греції та Південної Кореї

Греція активно обговорює перспективи співпраці з Південною Кореєю у сфері туризму. Для моніторингу цього питання був створений Об'єднаний Міжвідомчий Комітет. Його представниками вже проведена третя за рахунком зустріч. Цього разу переговори сторін пройшли в столиці Республіки Корея  місті Сеулі.

У даний час Греція має максимальну зацікавленість у тісній співпраці з державою в Східній Азії. Південна Корея приваблива не тільки в якості партнера по розвитку нового туристичного напрямку. Планується тісна взаємодія двох країн в енергетичній галузі та в морському судноплавстві.

Третя зустріч сторін: перші результати

На третій зустрічі з боку держави, розташованої на півдні Корейського півострова, був присутній Чо Хьюн, який обіймає посаду заступника міністра закордонних справ. Разом із представником Грецької Республіки вони обговорили всі нюанси майбутньої співпраці, погодили спірні моменти і підписали всі необхідні документи. Мета партнерства двох держав полягає в тому, щоб, в результаті спільних дій, країну на Балканському півострові стало відвідувати якомога більше туристів із Південної Кореї. І в найближчому часі між країнами будуть відкриті регулярні авіасполучення.

Греція та Південна Корея: що чекати від співпраці

Згідно з прогнозами експертів, старт співпраці двох держав – це чудова платформа для збільшення турпотоку. На південнокорейському ринку стане більше пропозицій по відпочинку в Грецькій Республіці, які при цьому будуть дуже вигідними. В угоді між державами сказано, що тури будуть доступні для покупки в туристичних агентствах. Їх перелік вже обговорений. У якості туроператорів за цим напрямком вибрані найбільші компанії з бездоганною репутацією, які користуються популярністю серед жителів Південної Кореї.

Туризм у Греції

В останні роки Греція активно працює над вдосконаленням туристичної сфери. Ведуться постійні переговори з різними країнами про початок співпраці.

Південна Корея була вибрана в якості одного з партнерів не випадково, оскільки туристи з цієї східноазіатської держави мають високу купівельну спроможністю. Такої думки дотримується, зокрема, Еврідіки Курне - генеральний секретар з питань національного туризму Греції.

Туристична галузь приносить Грецькій Республіці 15% ВВП, тому так важливо розвивати її. Зараз в країну приїжджає за рік понад 20 мільйонів туристів, а активна робота з нових напрямків здатна істотно збільшити цю цифру.

Греція  одна з найпривабливіших країн для цілорічного відпочинку. Серед її достоїнств варто виділити самобутні традиції, розмаїття пам'яток, і привітне місцеве населення. В останні роки в країну стали все частіше приїжджати не для огляду визначних пам'яток, а більше для пляжного відпочинку.

Раніше представники Греції провели переговори з представниками МЗС Азербайджану з питання розширення співпраці у туристичній сфері, а також з Росією та іншими країнами.

Підписка на розсилку