Місце на грецькому пляжі тепер можна забронювати онлайн

Із кожним роком все більше туристів вибирають Грецію для пляжного відпочинку. В результаті виходить, що найкращі місця для відпочинку займають наймоторніші відпочивальники, а на частку інших припадають залишки вільного місця під сонцем і досить далеко від моря. Така ситуація псує настрій відпочивальникам і змушує їх витрачати багато часу на пошуки більш вільного пляжу. Щоб полегшити це завдання було створено електронну платформу, яка дозволяє забронювати місце на пляжі онлайн відповідно до своїх уподобань. Вона отримала назву BeachDibs.

Які можливості відкриває електронна платформа BeachDibs?

З будь-якої точки земної кулі ви зможете зайти на сайт BeachDibs.com і зарезервувати собі місце на найпопулярніших грецьких пляжах. Автором електронної платформи є пан Христодулу, що проживає в США. Він задумався над створенням такої електронної послуги після того, як в 2016 році з ним трапилася неприємність - він не зміг знайти місця на одному з найпопулярніших пляжів, щоб відпочити з дружиною і дітьми. Особливо настрій зіпсувало те, що для творця електронної платформи Греція була рідною країною. Йому довелося їздити з родиною від пляжу до пляжу, щоб знайти вільне місце. Саме таке розчарування і навело його на думку після повернення в Нью-Йорк про розробку сайту з подібним функціоналом.

Де можна зарезервувати місце за допомогою BeachDibs?

В даний час електронна платформа пропонує зарезервувати місця на пляжах найпопулярніших грецьких островів - Міконос, Парос, Іос, Санторіні, а також Наксос. Надалі кількість доступних для бронювання пляжів збільшиться.

Щоб зайняти місце, потрібно клікнути по назві острова, який цікавить. Перед вами з'явиться список доступних пляжів із зазначенням мінімальної вартості за місце. Наприклад, найдоступнішим за ціною на Санторіні є пляж Mesogaia. За 15 доларів ви отримуєте 1 парасольку в першому ряду, 2 шезлонга, 2 рушники, 1 літр води і 10% знижку на харчування і напої в ресторані.

За 40 доларів пропонується пакет преміального рівня, до якого входить 1 парасолька в першому ряду, 2 лежаки, 2 рушники, 1 літр очищеної води, і два келихи просекко, вина або коктейлю (на вибір), а також 10% знижку на їжу і напої в ресторані.

Щоб завершити бронювання, досить вказати дату, кількість місць, що бронюються, а також відповідний за вартістю пакет послуг. Ви вказуєте свої контактні дані і час заїзду на пляж. Оплата здійснюється одразу ж за допомогою пластикової карти.

Приїжджайте до Греції і насолодитеся теплим морем і сонцем без клопоту, заздалегідь забронювавши собі місце на пляжі на BeachDibs.

Підписка на розсилку