Нерухомість в Афінах приваблює інвесторів

Інвестиції в нерухомість  один з найбільш практичних способів реалізації доходу. І подвійно вигідний, якщо мова йде про капіталовкладення в житло в курортному регіоні. У власників завжди є можливість проживати самим або здавати в оренду придбані будинок або квартиру. Можливо, саме тому так багато людей прагнуть придбати невеликий будинок або віллу біля моря, де туристи завжди шукають вигідні варіанти проживання.

Греція давно стала об'єктом інтересу бажаючих придбати нерухомість за кордоном. Доступні ціни та вдале розташування стали тому причиною. Афіни з кожним роком стають все більш і більш популярним міжнародним напрямком для інвесторів малого і середнього бізнесу. Особливий інтерес, звичайно ж, викликають будинки і вілли через доступні ціни і швидку окупності, яка стає можливою завдяки короткостроковій оренді за допомогою різних інтернет-платформ. Вони безпечні і зручні у використанні.

За перші п'ять місяців цього року Афінський земельний регістр зафіксував збільшення кількості контрактів на 49,2%. Тобто майже вполовину більше, ніж за цей же період минулого року. Фахівці ринку нерухомості стверджують, що інтерес до купівлі нерухомості, зокрема квартир у центрі Афін, ніяк не змінюється останнім часом. Однією з причин цього можна назвати той факт, що іноземні інвестори вважають, що ціни скоро почнуть рости, а це, в свою чергу, вплине на можливість отримати значний прибуток в майбутньому. Все це чітко вказує на динаміку на ринку житла в центрі Афін і, головним чином в районах Кукакі, Плака, Монастиракі, Неос Космос, Мец, Керамікос, Метаксурій, Газі, Панграті і Екзархія.

Представники в галузі управління нерухомістю повідомляють, що на даний момент близько 7000 квартир і будинків можна знайти і зняти в оренду на різних інтернет-платформах, наприклад, Airbnb. Це стає перешкодою на шляху до зниження цін. За даними Банку Греції, за перший квартал цього року ціни на нерухомість знизилися всього лише на 0,1%. Ця цифра є найнижчим показником за 10 років після початку кризи.

Кращі інвестиційні пропозиції в Афінах:

https://www.grekodom.ru/realtyobject/32143

https://www.grekodom.ru/realtyobject/32454

https://www.grekodom.ru/realtyobject/32601

https://www.grekodom.ru/realtyobject/32138

https://www.grekodom.ru/realtyobject/32200

https://www.grekodom.ru/realtyobject/31729

https://www.grekodom.ru/realtyobject/30560

https://www.grekodom.ru/realtyobject/29177

https://www.grekodom.ru/RealtyObject/30718

Підписка на розсилку