Айя-Напа може стати культурною столицею Європи у 2030 році

У 2030 році буде названа культурна столиця Європи. У зв'язку з цим в Ая-Напі вже заплановане будівництво величезного амфітеатру. За планом він зможе вмістити в себе близько 2500 глядачів. Планована вартість будівництва становить 3 мільйони євро. Таку інформацію оприлюднив мер курорту Янніс Карусос.

Будівництво культурного об'єкта буде лише одним із кількох запланованих змін, які повинні допомогти курорту завоювати звання культурної столиці. Крім появи тут кількох нових великих туристичних об'єктів, також плануються зміни в інфраструктурі міста: вулиці стануть ширше і буде реконструйований історичний центр.

Зараз серед пам'яток в місті є парк скульптур, розташований просто неба, а також монастир, який незабаром буде названий археологічною пам'яткою. І щороку в Ая-Напі проходить безліч фестивалів, які дуже популярні у туристів.

Амфітеатр, будівництво якого має розпочатися в найближчому майбутньому на пагорбі з видом на все місто і на мис Каво Греко, буде використовуватися для різноманітних концертів і виставок. Місцева влада ще очікує фінансової підтримки з боку Кіпру.

Мер Ая-Напи повідомив, що Кіпр досить швидко зможе повернути витрачені кошти, оскільки за попередніми розрахунками щорічно амфітеатр відвідуватимуть понад 20 тисяч туристів.

Підписка на розсилку