COSCO – великі інвестиційні вкладення

Після закінчення програми фінансування іноземні інвестиції в Грецію будуть продовжувати зміцнюватися протягом наступних кілька років, оскільки на сьогоднішній день інвестиційні перспективи виглядають краще, ніж в кризові роки. Тому іноземні «гіганти» продовжують інвестувати в країну.

Китайський державний гігант COSCO, що купив порт Пірей, продовжив інвестувати в країну і придбав 400-метровий вантажний контейнеровоз «Taurus», який в цьому році пришвартувався в порту Пірей. Побудований в Китаї «Taurus» може похвалитися довжиною близько п'яти літаків Airbus A380 і максимальною швидкістю 22,5 вузлів (41 км/год).

Крім того, грецький порт привітав контейнеровоз на нещодавно побудованому західному третьому причалі допоміжного управління портом PCSCO PCT, який становить близько 800 метрів в довжину. Глибина моря тут сягає 19,5 метрів, що дозволяє стикувати гіга-носії.

В даний час РСТ може обслуговувати паралельно три таких гігантських судна на причалах 2 і 3. Роботи є частиною інвестиційного проекту в розмірі 230 млн євро.

Підписка на розсилку