Підприємець із Салонік додає справжнє золото в грецьку оливкову олію

Гомер назвав оливкову олію Греції «рідким золотом» понад 2500 років тому. Цей вислів надихнув мешканця Салонік Янніса Тсапанідіса взяти оливкову олію і додати в нього справжнє золото.

Хоч Тсапанідіс вивчав архітектуру, оливкові гаї його батьків у Халкідіках роками випускали оливкову олію. Крім того, батьки його дружини володіють оливковими гаями на схилах гори Олімп. Тому молодому чоловікові було легко відмовитися від навчання і зосередитися на створенні нового продукту.

Знадобилося три роки напруженої роботи, щоб покласти оливкову олію «Myst» на полиці в престижних магазинах у 2017 році. Дизайн пляшки також зажадав часу. Пляшка «Myst Gold» - це 500 мл оливкової олії з 0,1 грамами з 24 каратних золотих пластівців.

Найнижча ціна, за яку можна придбати містичну пляшечку, становить €80 ($92) в Греції, в дуже небагатьох магазинах, тому що масло в основному обслуговує експортний ринок. На Міконосі продається за € 110 і € 210 в Дубаї.

Сьогодні «Myst Gold» продається в США, Швеції, Японії, Кореї і ОАЕ. У Греції можна знайти його тільки в Афінах і на Міконосі, де він подається в ресторанах із зірками Мішлен і розкішних готелях.

Підписка на розсилку