Grand Hyatt буде відкритий в Афінах

Туризм у Греції став далеко не останньою причиною того, що економіка країни змогла повернутися в колишнє русло і активно розвивається після кризи. Завдяки продуманим стратегіям і грамотному керівництву багато підприємств змогли заповнити затребувані ніші на ринку, зокрема в сфері туризму.

Не дивно, що в зв'язку зі зростанням інтересу до країни, Греції потрібно більше місць, де бажаючі відпочити змогли б комфортно розташуватися. Саме в зв'язку з цим в Афінах відкриється перший готель Grand Hyatt. Він стане третім за рахунком в Європі. Першою і основною причиною, по якій ця подія стало можливою, стало постійне і стрімке зростання числа туристів. Із кожним роком охочих побачити Грецію і її столицю стає все більше і більше.

На місці, де з'явиться незабаром Grand Hyatt, раніше знаходився готель Ledra Marriott, а саме - на проспекті Сінгру в Афінах. Дякуючи чудовому краєвиду на Акрополь, який відкривається звідси, готель був дуже популярний серед зірок Голлівуду, футбольних гравців, іноземних гостей, знаменитостей і політиків. Після 30 років успішної діяльності закриття готелю було вимушеним кроком. Причиною тому стала криза в Греції в 2010 році, яка настільки вразила економіку, що впоратися з нею не змогли навіть такі великі підприємства.

Новий готель попередньо буде розрахований на 310 розкішних номерів. Відкриття заплановане на третій квартал цього року. Віце-президент Hyatt по Східній Європі, Росії та СНД Такуя Аояма повідомив, що ця подія знаменує собою значну віху історії розвитку Hyatt. Зараз ринок досить швидко росте завдяки туризму, який демонструє безперервне і суттєве зростання в останні кілька років.

За статистикою 2016 року Грецію відвідали понад 24,5 мільйона туристів. У 2017 році ця цифра зросла майже більше, ніж на 10%, і склала близько 27 мільйонів. А вже в березні поточного року цей показник збільшився ще майже на 30% в порівнянні з минулим. Таким чином, 2018 рік поки є рекордним за кількістю туристів, що відвідали країну.

Після відкриття готелю Grand Hyatt у Греції, він стане другою мережею готелів після Hyatt Regency Thessaloniki. Остання почала свою діяльність у Салоніках, другому за величиною місті країни, ще в далекому 1999 році. Розширення мережі готелів однозначно свідчить про те, що Греція вибрала правильний курс після кризи 2010 року.

Підписка на розсилку